Temidė 2023

Kovo 14 dieną Vainuto gimnazijos 10-tos klasės mokinių komanda vyko į Šilutės r. savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešąją biblioteką, kur dalyvavo teisinių žinių konkurse ,,Temidė“.

Temidė 2023

Kovėsi 8 Šilutės rajono mokyklų komandos. Konkursą sudarė įvairūs klausimai, kurie patikrino mūsų žinias iš Lietuvos Respublikos Konstitucijos, LR baudžiamojo kodekso, administracinių nusižengimų kodekso, vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymo ir kelių eismo taisyklių.

Mūsų gimnazijos 10-tos klasės mokinių komanda įveikė visas užduotis ir užėmė III vietą.