AKCIJA  „SAUGAUS EISMO DIENA“

Balandžio 8 dieną Vainuto  gimnazijoje buvo organizuojama akcija „Saugaus eismo diena“. Iš pat ryto einančius į gimnaziją ir atvykstančius autobusais mokinius pasitiko Tauragės AVPK Šilutės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Simona Cibauskaitė ir Jurgita Kaktienė, taip pat į pagalbą pareigūnėms atėjo buvusi mūsų gimnazijos mokinė Justina Vingytė, kuri yra policijos rėmėja. Pareigūnės mokiniams papasakojo, kad Saugaus eismo dienos tikslas – nei vieno nukentėjusio eismo dalyvio šalies keliuose. Jos mokiniams priminė, kad  labai svarbu išlikti dėmesingiems, sąmoningiems kelyje. Svarbu ir patiems mokiniams ugdytis atsakomybės jausmą. Važiuojant su dviračiu turėti ryškiaspalvę liemenę arba įjungti atitinkamos šviesos žibintus ir dėvėti šalmą. Taip pat reikia atsargiai elgtis važiuojant riedučiais, riedlentėmis, paspirtukais. Gatvė – ne vieta žaisti. Pakvietė visus mokinius atsakingai elgtis kelyje, nežiopsoti. Neatsakingas žmonių elgesys už vairo, neatsargus bei neapdairus  pėsčiųjų elgesys gatvėje sukelia nelaimingus atsitikimus, traumas ir net žūtis.

Dėkoju bendruomenės pareigūnėms už prisijungimą prie akcijos.

Elena Žąsytienė, socialinė pedagogė