Anglų kalbos konkursas

Kovo 26 d. 6 klasės mokiniai Deimantė Birbalaitė, Edvinas Pocius, Paulina Šedytė ir Arnas Šimanskas dalyvavo respublikiniame bendrojo ugdymo mokyklų ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigų 5-6 klasių mokinių anglų kalbos konkurse „What do you know about wild nature of Lithuania?“/ „Ką žinai apie Lietuvos gamtą?“ konkurse. Šio konkurso tikslas – skatinti mokinių motyvaciją mokytis anglų kalbos ir didinti jų susidomėjimą Lietuvos gamta, jos apsauga bei Lietuvos istorija, minint Švyturių metus Klaipėdoje.

Konkursui komanda ruošėsi iš anksto. Jie gilino savo žinias apie Lietuvos gamtą: gyvūnus, paukščius, augalus, įrašytus į Lietuvos raudonąją knygą, apie Baltijos jūrą ir jos gyventojus, apie švyturius. Visa informacija buvo pateikta ir lietuvių, ir anglų kalbomis. Užduotis atliko Kahoot skaitmeninėje platformoje anglų kalba.

Dalyvauti konkurse buvo labai smagu – rimti, įdomūs klausimai, emocijų pilnos 90 minučių.