VAIDUOKLIŲ FIESTA

Spalio mėnesį Vainuto gimnazijoje buvo organizuojamas  suplanuotas renginys „Vaiduoklių fiesta“. Veikė kūrybinės dirbtuvės „Moliūgų žibintai“, po to vidiniame gimnazijos kiemelyje vyko paroda, kur kiekvieną ankstyvą rytą vaikus džiugino  moliūgų žibintų švieselės. Po parodos visi žibintai iškeliavo į Egidijaus Pietario elnių ūkį. Elniai, atsidėkodami už skanius moliūgus, džiugino atvykusius priešmokyklinio ugdymo grupės vaikus savo smalsumu ir žaismingumu.

5-8 klasių mokiniai kūrė siaubo pasakas, žiūrėjo gimnazijos amfiteatre filmą “Dvaras, kuriame vaidenasi“.  Pradinių klasių mokiniai klasėse žiūrėjo filmą „Vaiduoklių medžiotojai“, šoko, piešė, sprendė kryžiažodžius, ragavo tėvelių išradingai paruoštus skanumynus.

Spalio 27 dieną gimnazijoje vyko Vaiduoklių fiesta. Tai buvo paskutinė suplanuotų veiklų diena. Renginį vainikavo diskoteka „Linksmasis Helovinas“.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems ruošiant renginį. Ypač pradinių klasių mokinių tėveliams, mokytojoms. Tariame nuoširdų ačiū IV klasės gimnazistams už Helovino sienelę, kuri buvo skirta fotografuotis fiestos dalyviams.

Socialinė pedagogė Elena Žąsytienė