TARPTAUTINIS INTERNETINIS MINECRAFT TURNYRAS

2022 m. gruodžio mėnesį vyko tarptautinis internetinis Minecraft turnyras, kuriame, kartu su Latvijos, Estijos ir Danijos mokiniais, dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai  Ugnius Rupainis, 8 klasė, Gustas Remeikis, II klasė, Liudas Būdvytis, II klasė, Mantas Juraška, II klasė, Gabrielius Sadauskas, II klasė,  Dovydas Paulius Prošegalavičius, III klasė.

Turnyras vyko Minecraft Java Edition aplinkoje, kūrybiniu režimu. Turnyro dalyviams buvo skirtos 3 valandos, per kurias jie turėjo sukurti mitologinę būtybę.

Mantas ir Gabrielius buvo moderatoriai, kuriems reikėjo bendradarbiauti su kitų šalių mokyklų mokiniais vadovų komandoje, reklamuoti turnyrą savo mokykloje, padėti savo mokyklos mokiniams turnyro metu atsakant į jų klausimus, vertinti turnyro darbus, padėti ieškoti bendradarbiavimo partnerių – įmonių priziniam fondui aprūpinti.

Labai džiaugiamės, kad Vainuto gimnazijos mokiniai laimėjo prizines vietas: Ugnius Rupainis II vietą ir Dovydas Paulius Prošegalavičius III vietą. Liudas Būdvytis gavo papildomą prizą.

Mokinių sukurtas mitologines būtybes atspausdino 3D spausdintuvu, o prizininkai apdovanoti vertingais prizais.

Šaunuoliai!