SVEIKATOS PUOSELĖJIMO IR SPORTO DIENA

Rugsėjo 7 d. gimnazijoje vyko tradicinė Sveikatos puoselėjimo ir sporto diena. Savo asmeninių rezultatų sportinėse rungtyse siekė Vainuto gimnazijos 5-8, I-IV ir Katyčių skyriaus 5-8, 10 klasių mokiniai. Gimnazijos direktorė Laima Barakauskienė dalyviams palinkėjo gerai praleisti laiką ir pasiekti puikių rezultatų. Dalyviai keturiose amžiaus grupėse rungėsi dėl sportiškiausios mergaitės ir berniuko nominacijos.

5-6 klasių grupėje sportiškiausia mergaitė – Karolina Kislinkaitė, 5 kl., sportiškiausias berniukas – Edvinas Pocius, 6 kl.

7-8 klasių grupėje sportiškiausia mergaitė – Kamilė Kužmarskytė, 7 kl., sportiškiausias berniukas – Oleg Steponenko, 8 kl.

I-II (9-10)  klasių grupėje sportiškiausia mergina – Simona Tutlytė, II kl., sportiškiausias vaikinas – Edvinas Mikulskis, II kl.

III-IV klasių grupėje sportiškiausia mergina – Evelina Girskytė, III kl., sportiškiausias vaikinas – Mantas Krakys, IV kl.

Sveikiname nugalėtojus!