Šimtadienis 2023

Šimtadienis – tai šventė, kuri suteikia tiek džiaugsmo, tiek nerimo. Tai kartu priminimas, kad iki pirmojo egzamino lieka tik 100 dienų. Šis šventinis renginys buvo neįprastas todėl, kad vienuoliktokai abiturientus nugramzdino į neįprastą smurfų karalystę.

Šimtadienis 2023

Organizatoriai negailėjo laiko ir jėgų surengti šią įdomią ir įsimintiną, jau tradicija tapusią mokyklinę šventę. Trečiokai, pasirinkę temą ,,Smurfai“, bandė kuo linksmiau supažindinti visus su smurfų karalystės žmogeliukais, renginį paįvairino šokiais ir užduotimis dvyliktokams. Jas įveikus ketvirtos gimnazijos klasės mokiniams buvo įteikti pusatestačiai ir maža dovanėlė.

Šimtadienio organizatoriai tikisi, kad šventė šešiasdešimt ketvirtajai gimnazijos laidai patiko ir šį šimtadienį jie prisimins dar daug metų.