PROJEKTINĖ VEIKLA „DALINTI SAVE KITIEMS“

Spalio 5 d. gimnazijoje vyko projektinė veikla „Dalinti save kitiems“, skirta paminėti Tarptautinę mokytojų dieną. IV klasės mokiniai pakvietė mokytojus į pamoką – patys išbandė mokytojo profesiją. Direktorė Laima Barakauskienė pasveikino visus mokytojus su profesine švente, mokytojui, pradedančiam pirmuosius metus gimnazijoje, ir mokytojams, minintiems darbo gimnazijoje jubiliejus, įteikė dovanas. Gimnazijos mokiniai  esamiems ir buvusiems mokytojams surengė popietę – koncertą.

Šilutės kultūros ir pramogų centre Šilutės rajono savivaldybės vadovai padėkojo mokytojams ir švietimo įstaigų vadovams  už atsidavimą ir meilę ugdant jaunąją kartą ir įteikė padėkas.

Sveikiname mūsų gimnazijos direktorę Laimą Barakauskienę ir anglų kalbos mokytoją Vitaliją Šetkienę.