Projektinė veikla „Aš labai myliu Lietuvą“

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti Vainuto gimnazijoje vyko projektinė veikla „Aš labai myliu Lietuvą“, kurios tikslas skatinti domėjimąsi Lietuvos istorija, pilietinį aktyvumą, stiprinti gimnazijos bendruomenės bendruomeniškumo ir tapatumo jausmą.

PROJEKTINĖ VEIKLA „AŠ LABAI MYLIU LIETUVĄ“

Visi gimnazijos bendruomenės nariai šią dieną puošėsi Lietuvos valstybės vėliavos spalvomis, tautine atributika. Pirmą pamoką vyko Kovo 11-osios – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo minėjimas-koncertas. Sveikinimo žodį šventės proga tarė gimnazijos direktorė Laima Barakauskienė. Gimnazijos vadovė priminė visiems apie laisvės vertę ir jos trapumą, apie mūsų galimybę gyventi ir kurti laisvoje valstybėje.

Vėliau mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose. Buvo išrinkta pilietiškiausia klasė ir įteikti apdovanojimai. Pilietiškiausios klasės nominacijas pelnė 7 klasės mokiniai ir jų klasės vadovė Vitalija Šetkienė, kurie buvo apdovanoti edukacija „Gedimino laiškai“ Vilniaus Gedimino pilies bokšto muziejuje, o II klasės mokiniai ir jų klasės vadovė Valerija Eidikienė buvo premijuoti edukacija „Kodėl skrenda lėktuvas?“ Aviacijos muziejuje ir pramoga Galvosūkių kambaryje Kaune.