Pilietiškumas ir savivalda

Spalio 10-ąją minime Vietos savivaldos dieną, ta proga Vainuto gimnazijos mokiniams surengta netradicinė pilietiškumo pamoka. Mokiniai turėjo galimybę nuvykti į Šilutės rajono savivaldybę ir klausyti paties mero Vytauto Laurinaičio vedamos pamokos apie pilietiškumą. Merui asistavo administracijos direktorius Andrius Jurkus. Mokiniai turėjo galimybę užduoti klausimus merui ir sėdėdami didžiojoje salėje patys pasijusti kaip tarybos nariai.

Renginys buvo skirtas Vietos savivaldos dienai, tad šia proga mokiniai buvo kviečiami dalyvauti akcijoje ,,Laiškas merui“. Laiškuose jie išreiškė savo nuomonę apie pilietiškumą, išsakė savus pastebėjimus ir pasiūlymus, ko trūksta jaunimui. Mokinių laiškai buvo pristatyti, jų autoriams įteikti apdovanojimai.

Po renginio buvo vaišinamasi Šilutės rajono savivaldybės mero ,,išvirta“ koše bei arbata. Mokiniai grįžo labai laimingi ir patenkinti šia netradicine pilietiškumo pamoka.