MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA

Rugsėjo 1-osios skambutis sukvietė visus į gimnazijos vidinį kiemelį. Direktorė Laima Barakauskienė visą gimnazijos bendruomenę pasveikino su naujų mokslo metų pradžia, pasidžiaugė praėjusių metų pasiekimais, pristatė naujus mokytojus. Susirinkusius į šventę pasveikino ir Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus, Gimnazijos tarybos pirmininkė Jolita Šedienė, Vainuto bendruomenės pirmininkė ir Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro direktorė Ilona Sakalauskė. Meras pirmokams įteikė „Pirmoko rinkinį“. Po šventės mokiniai susitiko su savo klasių vadovais.

Tegul šie metai visai gimnazijos bendruomenei būna dosnūs naujų žinių, nepatirtų  įspūdžių ir gražios tarpusavio draugystės.