Labas, vasarėle!

Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia,
nesvarstydami – kodėl ir kam.
Jeigu šita žemė kam priklauso,
tai pirmiausia, žinoma, vaikams.

(Justinas Marcinkevičius)

Tarptautinė vaikų gynimo diena – gražiausia vasaros pradžios šventė vaikams. Šios dienos minėjimas – tai priminimas visuomenei, kad būtina saugoti ir gerbti vaikų teises.  Vainuto gimnazijos ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupės bei 1-5 klasių mokiniai triukšmingai paminėjo šią dieną.  Būdami drauge smagiai praleido laiką dainuodami, sportuodami, šokdami, pūsdami muilo  burbulus, piešdami, žiūrėdami filmukus ir klausydamiesi paskaitos apie saugią vasarą.  Jie patyrė daug puikių akimirkų. Labiausiai vaikams džiaugsmo suteikė batutas, kurį  padovanojo Vainuto bendruomenės Vaikų dienos centro vadovas A. Eidikis. Vaikai vasarą pasitiko puikios nuotaikos, tikėdamiesi, kad ir toliau vasarėlė  džiugins pramogomis ir puikiu oru.  Visiems dalyviams palinkėjome nuostabios ir šiltos vasaros bei gerų besiartinančių atostogų!

E. Žąsytienė, socialinė pedagogė