Akcija „Gerumas mus vienija“

Kurkite ir dalinkitės stebuklais, kad ir pačiais mažiausiais, nes meilė bei artumas visus padaro geresnius ir laimingus…

Gruodžio 1-7 dienomis Vainuto gimnazijoje buvo organizuojama akcija „Gerumas mus vienija“. Visos klasės buvo raginamos pristatyti  po tris kalėdinius atvirukus, kurie bus dovanojami  sunkios negalios gyventojams. Atvirukų autorių buvo prašoma įdėti į savo darbelį daugiau  meilės ir širdies šilumos, kad atvirukas džiugintų ne tik akis, bet ir širdį.

Šiais metais kalėdinius atvirukus nunešėme į Vainuto GERUMO NAMUS. Atvirukus su nuoširdžiausiais linkėjimais sunkiai sergantiems Vainuto bendruomenės gyventojams perdavėme šių namų vadovei Anelei Lileikienei. Trys moterys savanoriauja „Gerumo namuose“ ir ruošia dovanėles, kurios tuoj pasieks adresatus su mūsų gimnazijos mokinių sveikinimais.

Socialinė pedagogė Elena Žąsytienė