PROJEKTINĖ VEIKLA „AŠ LABAI MYLIU LIETUVĄ“

Kovo 11-oji kiekvienais metais mums primena, kiek esame patyrę, kiek esame išgyvenę ir kokį kelią esame nuėję kartu. Kovo 11-oji primena, kokie mes galime būti vieningi siekdami vieno tikslo. Šios šventės proga Vainuto gimnazijoje tradiciškai organizuojamas projektas „Aš labai myliu Lietuvą“. Mokiniai visą savaitę vykdė pilietines iniciatyvas, dalyvavo įvairiose veiklose varžydamiesi dėl pilietiškiausios klasės nominacijos. Paskutinę projektinės veiklos dieną  gimnazijos bendruomenę Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga pasveikino direktorė Laima Barakauskienė ir Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Istorijos mokytoja Daiva Juškienė pristatė Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos parodą, skirtą 1863-1864 metų sukilimui paminėti, vyko kitos įvairios veiklos. Renginį paįvairino į gimnaziją atvykęs Lietuvos švietimo muziejaus autobusas „Muziejus ant ratų“. Šventinio koncerto metu buvo paskelbta pilietiškiausia klasė. Pilietiškiausios klasės nominaciją laimėjo Vainuto gimnazijos II klasės ir Katyčių skyriaus 10 klasės mokiniai. Jiems įteiktas prizas – kelionė į Lietuvos Respublikos sostinę Vilnių.